27. 4. Šaty dělají člověka

Desová dubenPřijďte ve čtvrtek 27. dubna od 17 hodin do Městské knihovny Velká Bíteš na besedu o módě, zdravém životním stylu a zdravém stravování. Dozvíte se jak být připravena na novou sezónu jaro/léto. Přichází čas na odložení teplých kabátů a objemných svetrů. Určitě máte chuť s přicházejícím jarem udělat očistnou kúru nejen svému tělu, ale osvěžit i svůj šatník. A abyste se cítila skvěle a sebevědomě, přijďte se dozvědět, že každá žena může být krásná, zjistíte, jak zakrýt nedostatky a zdůraznit své přednosti, objevíte i své barvy, které vám budou lichotit.

To všechno si pro vás připravili naši hosté Dita Desová, švadlena, kostymérka, odbornice především na módní období první poloviny 20. století a Tereza Kukol, která pracuje jako výživový poradce a zabývá se především poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu. Těšíme se na vás.

Hana Vokřínková