30.3. Jak se zbavit jarní únavy aneb životní síla a její oslabení na jaře

jak si_vytváříme_nemocMěstská knihovna Velká Bíteš vás srdečně zve na besedu s vaším oblíbeným hostem – Danou Švestkovou. Po velmi úspěšné přednášce o zdraví v zimním období jsme pro vás připravily pokračování. Jarní únava v různé míře postihuje nás všechny. Jde o přirozenou reakci těla na prožité zimní období s nedostatkem slunečního svitu a nepříznivým počasím. V dnešní době nelze vyhovět přirozené potřebě organismu přes zimu více odpočívat. Naopak jsme vystaveni stále stejně vysoké pracovní zátěži.

Na této přednášce se dozvíte, jak se co nejlépe vypořádat s vyčerpáním, jak předejít jarní únavě a jak si nejlépe užít přicházející jarní měsíce.

Těšíme se na vás ve čtvrtek 30. března od 17 hodin v Městské knihovně Velká Bíteš.

Hana Vokřínková