Manželé Márovi - Panama a Kostarika

Panama a_KostarikaCestovatelé Alena a Jirka Márovi se vypravili do Střední Ameriky. V Panamě kromě známého průplavu dokonale prozkoumali chudinskou čtvrť, kde zjistili, jak funguje drogová mafie či kohoutí zápasy. V Kostarice projížděli národními parky s mnoha endemickými zvířaty a rostlinami. Koupali se v termální řece, sami vyráběli z kakaových bobů čokoládu a na rozsáhlých plantážích ochutnávali čerstvé ovoce. Promítané fotografie a videoukázky doprovodí humorným i dramatickým komentářem.

Tuto přednášku  manželů Márových si městské muzeum a městská knihovna pro zájemce připravili na čtvrtek 05. března 2020 od 17 hodin ve Velkém výstavním sále muzea na Masarykově náměstí 5.

Jiří Mára je autorem dvaceti cestopisných knih a dokumentárních filmů z různých koutů světa.

Více informací naleznete na www.jirkamara.cz