Nové společenské hry

figures-1010678 1920Knihovna není jen místem, kde si lidé půjčují knihy, v naší knihovně si můžete zapůjčit domů i společenské stolní hry. V široké nabídce máme hry pro nejmenší, dále nestárnoucí stálice jako je Kriskros, Mikádo nebo Člověče, nezlob se! Hry na párty jako například Activity nebo Twister, najdete zde i rafinovanější logické a budovatelské hry pro pokročilé hráče. Deskové hry sbližují rodinu i přátele, rozvíjejí logické myšlení, trénují paměť a rozšiřují vědomosti. Díky deskovým hrám se stanete autory a zároveň hrdiny vlastních příběhů. S aktualizovanou nabídkou nabídkou stolních společenských her se můžete seznámit zde:

Společenské_hry_v_knihovně.pdf