Týden knihoven 2018

Registrují všechny_nové_čtenáře_na_celý_rok_zdarmaVe dnech 1. - 7. října proběhne již 22. ročník Týdne knihoven. Tuto celostátní akci vyhlašuje pravidelně Svaz knihovníků a informačních pracovníků a přidává se k ní celá řada knihoven po celé České republice. Samozřejmě ani Městská knihovna Velká Bíteš vás nemůže o tento speciální týden připravit, a proto jsme si pro vás, naše současné i budoucí čtenáře přichystaly mnoho zajímavého.

V tomto týdnu nabízíme čtenářské průkazy s registrací na celý rok zdarma a to jak pro děti a studenty, ale i pro dospělé a seniory. Dále bychom našim stálým čtenářům i letos rády vyšly vstříc a vyhlásily čtenářskou amnestii!

Pokud tedy máte doma knížky nebo časopisy které jste zapomněli vrátit do knihovny, ale bojíte se nebo se stydíte a stále návštěvu odkládáte, nebojte se. Hezky se na vás usmějeme a pokutu vám v tomto týdnu odpustíme.
Takže, jak vidíte, navštívit naši knihovnu během Týdne knihoven se opravdu vyplatí. Těšíme se na naše stálé i nové čtenáře a knížky, které jsme už skoro oplakaly.

Hana Chytková