30. 11. Smím prosit s Ditou Desovou

desová 1Městská knihovna Velká Bíteš vás srdečně zve na besedu na velmi zajímavé téma s oblíbeným hostem Ditou Desovou. Plesová sezona se blíží, a proto se přijďte do knihovny inspirovat a dozvědět mnoho zajímavého o nadcházející plesové sezóně.

Probereme oblékání nejen na ples, ale i do tanečních, do divadla. Také si ukážeme, jak sladit pár. Dozvíme se, jaké jsou současné trendy pro muže i ženy. Jak se správně obléci, jaký volit střih a materiál. Jak pořídit nadčasové šaty a jaké zvolit líčení.

To všechno na vás čeká v Městské knihovně Velká Bíteš ve čtvrtek 30. listopadu od 17 hodin.