19. 10. Výživou nejen ke zdraví

Tereza KukolMěstská knihovna Velká Bíteš vás srdečně zve na přednášku Terezy Kukol, ve čtvrtek, 19. října v 17 hodin.
Na této besedě se dozvíte jak začít správně chápat jídlo, jak se postavit k dietámu a vědomíte si, jak je důležité správně vnímat svoje tělo. Dozvíte se, jak souvisí stres s našimi stravovacími návyky, proč máme pořád hlad, proč máme chuť na sladké a proč i když nejíme, tak nehubneme.

A také co jíst a pít, abychom se ve svém těle cítili dobře a spokojeně. Ukážeme si jak si vytvořit svůj jídelníček, ukážeme si, jak vlastně veliké mají být porce toho co jíme. Na této besedě také budete mít možnost si za symbolický příspěvěk nechat bio-impedančním přístrojem změřit poměr tuků, svalů a vody v těle a na základě tohoto měření budete vědět, co do svého jídelníčku zařadit ve větší míře a čeho naopak ubrat.