10. 4. v 17 hod. Zahrada jako prostor pro lidi i přírodu

Zahrada jako_prostor_pro_lidi_i_přírodu

Pokud je vám blízké přírodní zahradničení, nadchne vás přednáška Moniky Dobrovodské, aktivní lektorky a členky spolku Permakultura CS. Je propagátorkou přírodního zahradničení s propojováním prvků (terasa jako obývák, vzájemně se podporující rostliny).

Pokud jste zahradník začátečník nebo je vám přírodní zahradničení sympatické, přijďte si poslechnout anebo si nechat poradit, jak začít.

Dozvíte se, jak začít zahradničit v souladu s přírodou. Čím začít, co promyslet a na co se zaměřit?

Povídat si budeme o prostoru pro lidi, ale i pro přírodu. Podíváme se na to, jak na zahradě nastolit princip rovnováhy.