26. 3. v 17 hod. Poznej svůj mozek

Poznej svůj_mozek_1Přijďte na přednášku Mgr. Evy Fruhwirtové, trenérky paměti III. (nejvyššího) stupně, z jediné mozkoherny v České republice. Čeká vás hodina plná zajímavostí o mozku a také paměťová cvičení. Odhalíte, jak mozek funguje, jak je to s dlouhodobou a krátkodobou pamětí, soustředěním, jak pracovat s informacemi a také jak tyto informace využít v praxi.

A proč vlastně paměť trénovat a mozek posilovat? Jednoduše proto, abyste byli v pohodě. „Mozek je jako sval, který se tréninkem posiluje. Chcete vyběhnout do pátého patra bez zadýchání? Potřebujete kondičku. Pro paměť i koncentraci to platí také. Poznejte svůj mozek a lépe poznáte i sami sebe.“

Účastnický poplatek 50 Kč.