7.11. Rodina a rodičovství očima Lenky Cackové

Lenka CackovaV pondělí 7.listopadu v 15.30 hod. nás v městské knihovně navštíví paní Lenka Cacková, kterou někteří rodiče mohou znát jako autorku programů (pásem písniček, říkanek, pohádek a hraní) pro děti – Trdlohrátky.

Na jaře letošního roku jsme se s ní s velkým úspěchem setkali. Tentokrát přijede na besedu zaměřenou pro rodiče dětí a to se svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti výchovy a rodičovství. A o čem si budete povídat?

Co sebou nese pojem rodičovství, jak je dnes vnímáno? Jak se změnila výchova, v čem je lepší, horší, jiná... Je univerzální klíč na to jak své děti vychovávat? A je důležité děti vychovávat a nebo je naučit žít. Neméně důležitými tématy je ale místo samotného rodiče. Tedy matka jako žena, která potřebuje svůj prostor a otec jako muž, který potřebuje svůj klid. Jaké vztahy doma vlastně řešíme a jak se z toho nezbláznit. Vše je propojené a vše spolu souvisí, takže určitě se objeví i další témata, o kterým bude možné diskutovat.

Lenka Cacková

Kateřina Bartošková